Masaż stemplami ziołowymi – jest on wykonywany za pomocą gorących stempli, wypełnionych mieszanką ziół, ryżu , przypraw i owoców.
Po przygotowaniu mieszanki ziół stemple podgrzewane są do odpowiedniej temperatury, które pomaga uwolnić zawarte w ziołach i owocach olejki eteryczne. To właśnie tymi stemplami masowane jest ciało na początku delikatnie, w miarę gdy stemple stają się coraz chłodniejsze rośnie intensywność masażu, dzięki czemu w skórę lepiej wchłaniane są substancje czynne zawarte w roślinach.
Dzięki właściwościom stempli wykorzystywanych do wykonania masażu zostaje przywrócona  harmonia organizmu – poprawia się krążenie krwi, a także rozluźniają się mięśnie. Ponadto skóra po zabiegu staje się głęboko nawilżona, odzyskuje jędrność  i zdrowy koloryt.
Propozycje mieszanek:
1. RELAKSUJĄCA: lawenda, róża, skórka pomarańczy
2. POBUDZAJĄCO – ENERGETYZUJĄCE : mięta, oregano, rozmaryn, skórka cytryny
3. PRZECIWZAPALNE : mięta, oregano, nagietek
4. ROZGRZEWAJĄCE : chili, imbir, majeranek ( może być dodana kurkuma  – lekko może zabarwić skórę)
5. PRZECIWZAPANY: rumianek. lipa
Masaż gorącymi kamieniami  – masaż ten sprzyja wypoczynkowi i regeneracji.
Działanie masażu sprawdza się przy łagodzeniu różnego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem mięśniowym. Świetnie wspiera i poprawia funkcjonowanie układu krążenia.
Masaż kamieniami daje szerokie spektrum działania. Wykazuje dobroczynny wpływa na skórę, tkankę mięśniową, układ krążenia i układ nerwowy.
Efekty masażu gorącymi kamieniami:
– poprawa wyglądu i nawilżenia skóry
– zwiększenie elastyczności i jędrności skóry
– regeneracja i rozluźnienie zmęczonych mięśni
– poprawa funkcjonowania układu krążenia
– zmniejszenie obrzęków
– głęboki relaks i odprężenie
– regeneracja zmęczonego ciała